parallax background

HEDEF KİTLEMİZ

YURT DIŞINDA VE TÜRKİYE’DE YAŞAYAN GURBETÇİ VATANDAŞLARIMIZ

Hakkımızda

Bilgi çağına geçişle birlikte hızla değişen ve yenilenen sistemlerin içine sosyal güvenlik alanı da giriş yaptı. Gün geçtikçe önemi artan sosyal güvenlik alanında hizmet veren firmamız; hızlı bilgilendirme, doğru yönlendirme, değişen yeni yasa ve sistemlerden müşterilerini haberdar etme, emeklilik işlemlerini kolayca ve kaliteli şekilde tamamlama olanağı sağlayarak; 2012 yılından beri yurt dışında yaşamış/yaşayan vatandaşlarımıza Türkiye’de sahip oldukları bütün hakları için danışmanlık hizmeti vermekte ve vermeye devam etmektedir.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yurt dışında ikamet etmeye devam eden ve Türkiye’ye kesin dönüş yapmış vatandaşlarımızın sosyal güvenlik ve diğer alanlardaki haklarını korumayı misyon edinmiş ve en iyi şekilde bu hizmeti vermek için kendini gelişen çağa adapte etmiştir. Merkezi Ankara olan firmamızın Türkiye’de ve yurt dışında olmak üzere toplamda 56 tane temsilcisi bulunmaktadır. 

Yurt dışındaki ve Türkiye’deki şubeleri ile yaygınlaşan firmamız basın yayın organlarında da yerini alarak tüm vatandaşlara yüksek maaş, düşük borçlanma ve erken emeklilik müjdeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Kadir Denizci Temsilciliklerimiz

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası platformlarda tanınan, çağa ayak uyduran, sürekli yenilenen ve gelişen, dünya standartlarında, yeniliklere öncülük ederek örnek alınan ve vatandaşların haklarını onlara en iyi şekilde açıklayan kurumsal bir firma olmak. Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımıza en yüksek kalitede emeklilik hizmeti vererek, güven içinde geleceğe bakmalarını sağlamak.Misyonumuz

Dünyanın dört bir yanında yaşayan Türk vatandaşlarına kaliteli hizmet sunmak ve bunu yaparken; sektöre istihdam sağlayarak, personeli mutlu etmek ve birlikte gelişerek ülkemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmek.Bizi Tercih Etmelerinin Bir Sebebi Var. KALİTE!100%

Müşteri Memnuniyeti


Doğru bilgi ve uzman ekiple zamandan kazandırıyoruz

95%

İş Bitirme


Profesyonel Ekibimizle Sizler için çalışıyoruz


850+

Mutlu Müşteri


Yüksek maaş ile az borçlanma ile erken yaşta emeklilik

Dosya Takibi